Бронювання
Формат дати: 2017-08-20
Формат дати: 2017-08-20

Розваги для дітей

Замовляйте дитячі свята в ГРК "Кілікія" за телефоном +38(050)701-00-88

Якщо ви шукаєте місце, де вдало поєднується дитячий і дорослий відпочинок, то вам у “Кілікію”. Готельно-ресторанний комплекс дбає не лише про сервіс, а й щоразу збагачує палітру відпочинку для своїх наймолодших гостей. Діти у “Кілікії” не нудьгують!

Розваги для дітей в Кілікії

На сьогодні на території комплексу “Кілікія” для діток на терасі встановлений великий ігровий лабіринт, у якому є і міні-батут, і гірка, і дитячий канат тощо. У відкритому басейні, є спеціальна секція для купання діток.

детская комната в отеле Киликия в Ужгороде

Дитячий день народження в Кілікії - спеціальне дитяче меню в нашому ресторані!

Ресторан “Кілікія” пропонує спеціальне дитяче меню з достатнім переліком смачних і корисних страв для наймолодших гостей. Також на дитяче меню постійно діють різноманітні акції та знижки. Тому відзначити дитяче день народження або інше свято у готельно-ресторанному комплексі “Кілікії” це не лише весело, а й доступно.

Аніматори і клоуни на дитячих святах

Организация детских праздников с клоунами и аниматорами в отеле Киликия, г. Ужгород

Влітку заклад влаштовує дитячі дні. На заході діток розважають аніматори. У цей час батьки мають змогу приємно провести час без зайвої суєти.

У зимовий період та у разі поганої погоди, на першому поверсі ресторану є простора дитяча кімната з великою кількістю ігор та розваг, де дітки проводять своє дозвілля. У самому залі через телевізор батьки можуть дивитися за дітками, не заважаючи і не відволікаючи їх від розваг.

У дитячій кімнаті ресторану “Кілікія” також проходять дитячі тематичні майстер-класи. Запрошуються майстрині, які протягом двох годин разом із дітками роблять цікаві аплікації, вироби з пластиліну, бісеру, картону тощо.

Розваги для дітей в Ужгород - дитячий ігровий майданчик в готелі Кілікія

Якщо ви бажаєте влаштувати для своїх діток тематичну вечірку, адміністратори ресторану допоможуть вам у цьому. Обираючи “Кілікію”, ви обираєте незабутнє свято для ваших дітей та приємний відпочинок длядорослих. Всі деталі за телефоном: 050-701-00-88.